Czy zamierzasz odwiedzić "Klasztor Cedynia"
ponownie?

Wesela

Imprezy okolicznościowe » Wesela

„Wyjątkowe miejsce na Twoje wyjątkowe wesele”

Marzysz o Weselu w miejscu o niepowtarzalnej historii, niepowtarzalnym klimacie, które na zawsze pozostawi najpiękniejsze wspomnienia.

Klasztor Cedynia Hotel to, wyjątkowe miejsce na Twoje wyjątkowe wesele.

Wesele w naszym obiekcie ze względu na ilość pomieszczeń, jakimi dysponujemy może przebiegać na kilka sposobów.

Hotel dysponuje trzema salami tj. Restauracja, sala dawnego Refektarza oraz Galeria, dodatkowo w miesiącach letnich do dyspozycji gości udostępniany jest ogród.

Punktem rozpoczynającym wesele jest powitanie Państwa Młodych chlebem i solą, oraz powitanie weselników lampką wina musującego. Powitanie to może odbywać się we wspomnianym ogrodzie, jeśli warunki atmosferyczne na to pozwalają, w Sali weselnej lub w Galerii - jeśli nie korzystają Państwo z Sali Refektarza.

Wesela do 80 osób mogą być organizowane w jednej Sali (Restauracja) wraz z tańcami przy weselach powyżej 80 osób rekomendujemy wykorzystanie Sali restauracji oraz Refektarza.

Wesela w naszym obiekcie trwają do godz. 2:00.  Śniadanie opisane w ofercie lub pakiet poprawiny z zasady serwowane są w Refektarzu.

Hotel dysponuje 44 miejscami hotelowymi, przy wykorzystaniu dostawek możliwe jest przenocowanie ok. 55-60 osób.W przypadku większych imprez nasi goście z powodzeniem korzystają z noclegów w dwóch innych cedyńskich obiektach hotelowych. Wtedy można przenocować do 120 osób.

Hotel zapewnia dozorowany parking dla wszystkich gości weselnych nocujących w hotelu lub poza nim-za opłatą

By dokonać rezerwacji prosimy o kontakt.

Wychodząc na wprost oczekiwaniom Państwa Młodych realizujemy również,

specjalne niestandardowe zamówienia.

Cena  podstawowa 459 zł od osoby obejmuje:

·         Salę konsumpcyjną oraz taneczną

·         Podstawowe dekoracje

·         Obsługę w Restauracji od 18.00 do godziny 02:00 rano.*

·         Uroczyste powitanie chlebem i solą i kieliszek francuskiego wina musującego dla gości.

Przystawka: Roladki z szynki na melonie

Zupa: Rosół z domowym makaronem

Bufet:

Danie główne: karkówka bekonowa z duszonymi pieczarkami, udka kurczaka faszerowane, QMP wołowe w sosie własnym, polędwiczki wieprzowe z kurkami, ziemniaki pieczone lub gotowane, ryż z delikatną nutą curry, bukiet surówek i warzywa gotowane na parze.

Zimne przekąski:

Tatar wołowy, Rolada z kaczki Sandacz w delikatnym auszpiku,

Śledź w trzech smakach, Sałatka warzywna, Pieczona karkówka,

Schab pieczony w białym winie, Jajka garnirowane łososiem wędzonym, Trzy rodzaje pieczywa, masło

Świeże owoce tropikalne

Danie na gorąco: zupa gulaszowa

Napoje i alkohole:

1,0 litr napojów na parę ( Pepsi, 7up, Mirinda, Tonic, soki  owocowe ,Woda)

Butelkę wódki Wyborowej 0,5 l na parę

lub butelkę markowego wina 0,75 l na/parę

Opcje dodatkowe: (dopłata do ceny podstawowej)

Tort weselny różne smaki -120 zł /kg

Napoje bezalkoh. nielimitowane -29zł/os

Deser -25 zł/os(Lody lub włoski deser Panacotta z wiśniami lub Tiramisu.)

Dwa rodzaje ciasta własnego wypieku,29zł

Dodatkowe danie na gorąco- 35zł/os

(Barszcz z pasztecikiem drożdżowym lub płonące szaszłyki wieprzowe lub

Beff Strogonof)

Staropolskie wędliny-28zł /os

Półmisek serów- 27zł/os

==============================================================

Beczka piwa „Żywiec” (30 l)- 1080zł

Napoje alkoholowe (oferta od 40os.)

·         Bar otwarty (Whisky Johnnie Walker Red Lable, Ballantines, Tequila, Bacardi Rum, Gordons Gin, Baileys, Żubrówka) 79 zł/os

·         Wino i wódka bez ograniczeń 69 zł/os.

Pakiet śniadanie: wędliny, sery, warzywa, parówki, płatki śniadaniowe,soki( 0,5 l/os), kawa, herbata w godz. 9:00 -10:30

Cena śniadania 50 zł/os.

Pakiet śniadanie plus żurek: dodatkowo po śniadaniu żurek z jajkiem serwowany w chlebie cysterskim 9:00-13:00

Cena: śniadanie+żurek 79 zł/os.

Pakiet poprawiny: Dodatkowo do śniadania i żurku: Pieczona w całości szynka lub karkówka podawana z sosem pieczeniowym, ziemniakami i surówką.

Godz. 9:00-15:00 Cena: śniadanie+żurek+ obiad 115 zł/os

Wszelkie oferowane potrawy przygotowywane są na miejscu z najlepszych produktów.

Oferta obowiązuje do czasu opublikowania nowej oferty na stronie internetowej www.klaszrtorcedynia.pl  Pakiety są opcją dodatkową.

W przypadku zmiany dań obowiązuje cennik szczegółowy.

www.klasztorcedynia.pl   kom. 602 18 11 18

*obsługa przed 18:00-500zł/h- wyłącznie po uprzednim ustaleniu,